Kawaleria

Aktualności

Na zawody regionalne organizowane przez Dziemiany wybraliśmy się z dwoma końmi, na których startowała Daria. W klasie LL startowało ponad 50 koni. Daria wraz ze swoim Escaliburem W zajęła I miejsce. Szczęśliwa ze swojego konia, dla którego były to pierwsze zawody wystartowała na Prinzu w klasie L.

Na II Biegu Wojtusiów zebrało się 18 par jeźdźców i koni. Najlepszą parą okazała się Daria Helta na koniu Escalibur W w parze z Joanną Piekarską na koniu Haletta.
Dziewczyny pokonały trasę 2 km w rewelacyjnym czasie i jako jedyne pokonały wszystkie przeszkody ustawione na trasie bez punktów karnych.
Po biegu tradycyjnie zostały wręczone statuetki zwyciężczyniom, a wieczorem odbyło się ognisko dla wszystkich uczestników.

Klub Jeździecki Kawaleria- Hubal
zaprasza na:
-Bieg Wojtusiów który odbędzie się 14 maja o godz. 12.00
jest to crossowy bieg w parach liczy się czas całej pary (2 jeźdźcy, 2 konie)
- Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody, które odbędą się 4 czerwca
w klasach LL, L, P i Potęga Skoku (startowe 20 zł od każdej konkurencji)

Wyniki Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody Wierzchowo Człuchowskie 23 października 2010r.