Kawaleria

29 maja 2014 r pojechaliśmy na XXXI Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździectwie w Drzonkowie. Naszą stajnię reprezentowała Kasia Piaścik na naszym ogierze Tramalu.
Pierwszy dzień ukończyliśmy niestety z jedną zrzutką, ale za to z trzecim czasem. Drugi i trzeci dzień Kasia zakończyła z 0 pkt. karnymi i z bardzo dobrym czasem, jednak nie udało się niestety nadrobić straty z pierwszego dnia.

Nasza zawodniczka jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego startowała również jako reprezentantka uniwersyteckiej drużyny, która składała się z 6 osób. Drużyna Kasi wywalczyła wspólnie złoty medal na 51 uczelni które wystawiły swoich reprezentantów, a indywidualnie nasza zawodniczka wywalczyła 7. miejsce w typie uniwersytetów.
Dla Kasi były to pierwsze zawody tak wysokiej rangi, tym bardziej jesteśmy z niej dumni i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie miejsce na podium :)